چگونه افراد مشهور صاحب لبخند و دندانهایی زیبا هستند؟ شاید برخی از آنها ذاتا چنین دندانهایی داشته باشند اما در مورد بسیاری از آنها چنین نیست. هر فردی اهمیت لبخند زیبا را درک میکند و اگر این فرد جزء یکی از سلبریتی های مشهور دنیا باشد صرف وقت بسیار برای دستیابی به زیباترین لبخند ممکن توسط وی, دور از ذهن نخواهد بود.برخی افراد مشهور نیز از ارتودنسی برای مرتب کردن دندانهای خود کمک گرفته اند تا در ذهن بینندگان خود جذاب تر به نظر برسند. از لبخند جذاب کرستیانو رونالدو گرفته تا دندانهای زیبای ویکتوریا بکهام…. در این مقاله اشاره ای به ستاره هایی داریم که با ارتودنسی دندانهای خود تحولی در چهره خود ایجاد کردند.

فیث هیل Faith Hill

در مراسم جوایز گرمی امسال، خواننده 46 ساله محبوب سبک country در حالیکه براکت هایی بر روی دندانهایش داشت بر روی فرش قرمز ظاهر شد. او در مصاحبه اخیر خود گفت که حدود 4 ماه است که از این براکت ها استفاده میکند و در حال عادت کردن به آنهاست. او همچنین گفت که در دوران کودکی نیز از براکت ها استفاده میکرده اما به دلیل سهل انگاری نتوانسته از نگهدارنده های خود استفاده کند.

0 5 - افراد مشهوری که ارتودنسی کردند
افراد مشهوری که ارتودنسی کردند

گوئن استفانی Gwen Stefani

او بیش از یک دهه قبل ودر سال 1999 شروع به استفاده از براکت های فلزی نمود و اظهار داشت که به سلیقه خود آنها را انتخاب کرده است. او گفت: همواره از کودکی میخواستم از براکت ها استفاده کنم و زمانی که توانستم مخارج درمان را بپردازم شروع به استفاده از آنها کردم.

شاید این مطلب نیز برای شما مفید باشد:  پروفیلاکسی یا پیشگیری از بروز مشکلات دندانپزشکی
1 5 - افراد مشهوری که ارتودنسی کردند
افراد مشهوری که ارتودنسی کردند

اما واتسون Emma Watson

ستاره محبوب فیلم هری پاتر در مصاحبه خود گفت که در برهه ای از زندگی علاوه بر پوست بسیار بد دندانهای نامرتبی نیز داشته و مجبور به استفاده از براکت ها بوده است و مدتی زمان برده تا به آنها عادت کند.

2 5 - افراد مشهوری که ارتودنسی کردند
افراد مشهوری که ارتودنسی کردند

تام کروز Tom Cruise

زمانیکه شما یکی از محبوبترین لبخندهای دنیا را دارید چگونه بدون آنکه دیگران متوجه شوند آنرا اصلاح میکنید؟ تام کروز این ماموریت غیر ممکن را در سال 2002 در حالیکه 40 سال سن داشت طی چندین ماه با استفاده از براکتهای سرامیکی انجام داد. گفته میشود مشکل وی احتمالا کراس بایت بوده باشد.

3 1 - افراد مشهوری که ارتودنسی کردند
افراد مشهوری که ارتودنسی کردند

شاهزاده هری، دوک ساسکس Prince Harry

وی که یکی از اعضای خاندان سلطنتی بریتانیا است همانند برادر بزرگتر خود پرنس ویلیام به دفعات همراه با براکت  دیده شده است. در سال 2009 خبر دندانهای وی به روزنامه ها نیز راه پیدا کرد و مشخص شد که وی به مدت 10 سال است که از نگهدارنده برای دندانهای فک پایین خود استفاده میکند.

4 1 - افراد مشهوری که ارتودنسی کردند
افراد مشهوری که ارتودنسی کردند

کیتی پری Katy Perry

Katy Perry نیز برای بهبود وضعیت دندانهای خود از هدگیر ارتودنسی و همچنین براکت ها استفاده کرده است.

5 - افراد مشهوری که ارتودنسی کردند
افراد مشهوری که ارتودنسی کردند

نیکلاس کیج Nicolas Cage

نیکلاس کیج نیز در 39 سالگی برای مرتب کردن دندانهای فک پایین خود از براکت ها استفاده نمود.

6 - افراد مشهوری که ارتودنسی کردند
افراد مشهوری که ارتودنسی کردند

ویکتوریا بکام Victoria Beckham

دیوید بکهام با نام کامل دیوید رابرت جوزف بکهام، فوتبالیست مشهور بریتانیایی است. او اولین بازی ملی خود را در اول ژوئن ۱۹۹۶ انجام داد. همسر او ویکتوریا آدامز یکی از خوانندگان گروه اسپایس گرلز است. قبل از اینکه ویکتوریا در اواخر دهه 1990 به شهرت برسد, دندانهایی نامنظم به همراه spacing فراوان داشت.

شاید این مطلب نیز برای شما مفید باشد:  مراحل ارتودنسى ثابت به زبان ساده

7 - افراد مشهوری که ارتودنسی کردند
افراد مشهوری که ارتودنسی کردند
8 - افراد مشهوری که ارتودنسی کردند
افراد مشهوری که ارتودنسی کردند

بروکلین جوزف بکام Brooklyn Beckham

بروکلین پسر بزرگ دیوید و ویکتوریا که این روزها دست کمی از پدر خود, دیوید بکهام, در شهرت ندارد در سال 2012 برای بهبود لبخند خود استفاده از براکت ها را آغاز کرد.

9 - افراد مشهوری که ارتودنسی کردند
افراد مشهوری که ارتودنسی کردند

کریستیانو رونالدو Cristiano Ronaldo

زمانیکه کرستیانو رونالدو در لیگ انگلیس بازی میکرد استفاده از براکت ها را آغاز کرد. همانطور که در تصاویر مشخص است او از براکت های سرامیکی شفاف استفاده میکرده است.

10 - افراد مشهوری که ارتودنسی کردند
افراد مشهوری که ارتودنسی کردند

شاهزاده ویلیامز نیز در پشت دندانهای پایین خود فیکس ریتینر(نگهدارنده ثابت فک پایین) دارد که نشان دهنده ارتودنسی قبلی وی می باشد. همانطور که مشاهده کردید چهره برخی از این سلبریتی های مشهور،به کمک درمان ارتودنسی تغییر فاحشی کرده است.

0/5 (0 نظر)