چگونه افراد مشهور صاحب لبخند و دندانهایی زیبا هستند؟ شاید برخی از آنها ذاتا چنین دندانهایی داشته باشند اما در مورد بسیاری از آنها چنین نیست. هر فردی اهمیت لبخند زیبا را درک میکند و اگر این فرد جزء یکی از celebrityهای مشهور دنیا باشد صرف وقت بسیار برای دستیابی به زیباترین لبخند ممکن توسط وی, دور از ذهن نخواهد بود. از لبخند جذاب کرستیانو رونالدو گرفته تا دندانهای زیبای ویکتوریا بکهام…. در این مقاله اشاره ای به ستاره هایی داریم که با ارتودنسی دندانهای خود تحولی در چهره خود ایجاد کردند.

Faith Hill

در مراسم Grammy Awards امسال، خواننده 46 ساله محبوب سبک country در حالیکه Braceهایی بر روی دندانهایش داشت بر روی فرش قرمز ظاهر شد. او در مصاحبه اخیر خود گفت که حدود 4 ماه است که از این Braceها استفاده میکند و در حال عادت کردن به آنهاست. او همچنین گفت که در دوران کودکی نیز از Braceها استفاده میکرده اما به دلیل سهل انگاری نتوانسته از retainerهای خود استفاده کند.

qw1 1 - افراد مشهوری که ارتودنسی کردند
افراد مشهوری که ارتودنسی کردند

Gwen Stefani

او بیش از یک دهه قبل ودر سال 1999 شروع به استفاده از braceهای فلزی نمود و اظهار داشت که به سلیقه خود آنها را انتخاب کرده است. او گفت: همواره از کودکی میخواستم از Braceها استفاده کنم و زمانی که توانستم مخارج درمان را بپردازم شروع به استفاده از آنها کردم.

qw2 1 - افراد مشهوری که ارتودنسی کردند
افراد مشهوری که ارتودنسی کردند

Emma Watson

ستاره محبوب فیلم هری پاتر در مصاحبه خود گفت که در برهه ای از زندگی علاوه بر پوست بسیار بد دندانهای نامرتبی نیز داشته و مجبور به استفاده از Braceها بوده است و مدتی زمان برده تا به آنها عادت کند.

qw3 1 - افراد مشهوری که ارتودنسی کردند
افراد مشهوری که ارتودنسی کردند

Tom Cruise

زمانیکه شما یکی از محبوبترین لبخندهای دنیا را دارید چگونه بدون آنکه دیگران متوجه شوند آنرا اصلاح میکنید؟ تام کروز این ماموریت غیر ممکن را در سال 2002 در حالیکه 40 سال سن داشت طی چندین ماه با استفاده از براکتهای سرامیکی انجام داد. گفته میشود مشکل وی احتمالا cross bite بوده باشد.

qw4 - افراد مشهوری که ارتودنسی کردند
افراد مشهوری که ارتودنسی کردند

Prince Harry

وی که یکی از اعضای خاندان سلطنتی بریتانیا است همانند برادر بزرگتر خود Prince William به دفعات همراه با Brace دیده شده است. در سال 2009 خبر دندانهای وی به روزنامه ها نیز راه پیدا کرد و مشخص شد که وی به مدت 10 سال است که از retainer برای دندانهای فک پایین خود استفاده میکند.

qw5 - افراد مشهوری که ارتودنسی کردند
افراد مشهوری که ارتودنسی کردند

Katy Perry

Katy Perry نیز برای بهبود وضعیت دندانهای خود از headgear و همچنین Braceها استفاده کرده است.

qw6 - افراد مشهوری که ارتودنسی کردند
افراد مشهوری که ارتودنسی کردند

Nicolas Cage

نیکلاس کیج نیز در 39 سالگی برای مرتب کردن دندانهای فک پایین خود از braceها استفاده نمود.

qw7 - افراد مشهوری که ارتودنسی کردند
افراد مشهوری که ارتودنسی کردند

Victoria Beckham

دیوید بکهام با نام کامل دیوید رابرت جوزف بکهام، فوتبالیست مشهور بریتانیایی است. او اولین بازی ملی خود را در اول ژوئن ۱۹۹۶ انجام داد. همسر او ویکتوریا آدامز یکی از خوانندگان گروه اسپایس گرلز است.

قبل از اینکه ویکتوریا در اواخر دهه 1990 به شهرت برسد, دندانهایی نامنظم به همراه spacing فراوان داشت.

qw8 - افراد مشهوری که ارتودنسی کردند
افراد مشهوری که ارتودنسی کردند
qw9 - افراد مشهوری که ارتودنسی کردند
افراد مشهوری که ارتودنسی کردند

Brooklyn Beckham

بروکلین پسر بزرگ دیوید و ویکتوریا که این روزها دست کمی از پدر خود, دیوید بکهام, در شهرت ندارد در سال 2012 برای بهبود لبخند خود استفاده از braceها را آغاز کرد.

qw10 - افراد مشهوری که ارتودنسی کردند
افراد مشهوری که ارتودنسی کردند

Cristiano Ronaldo

زمانیکه کرستیانو رونالدو در لیگ انگلیس بازی میکرد استفاده از Braceها را آغاز کرد. همانطور که در تصاویر مشخص است او از Braceهای سرامیکی شفاف استفاده میکرده است.

qw11 - افراد مشهوری که ارتودنسی کردند
افراد مشهوری که ارتودنسی کردند
qw12 - افراد مشهوری که ارتودنسی کردند
افراد مشهوری که ارتودنسی کردند
qw13 - افراد مشهوری که ارتودنسی کردند
افراد مشهوری که ارتودنسی کردند